تبلیغات
گنجینه صوتی و تصویری كرار

گنجینه صوتی و تصویری كرار
كتاب ، نرم افزار ، عكس مذهبی موبایل
بیوگرافی "حاج صدیف" مداح بزرگ آذری ( تركی )
و چند كاست قدیمی و كم یاب

sodeyf

 

امان نامه حضرت عباس (ع) ١ - ٣.٩ مگ

امان نامه حضرت عباس (ع)  ٢ - ۴ مگ

مصیبت هنده- حاج صدیف ١ - ٣.۴ مگ

مصیبت هنده - حاج صدیف ٢ - ٣.۴ مگ

روضه اربعین ١ - حاج صدیف - ٣.٨ مگ

روضه اربعین ٢ - حاج صدبف - ٣.٩ مگ

امام حسین (ع) و حضرت زهرا(س) ١ - ۴.٢ مگ

امام حسین (ع) و حضرت زهرا(س) ٢ - ۴.١ مگ

مجلس ولید و روضه حضرت عباس(ع) ١ - ٣.٨ مگ

مجلس ولید و روضه حضرت عباس(ع) ٢ - ٣.٨ مگ

اسراء اهل بیت و ام حبیبه ١- ۴.٢ مگ

اسراء اهل بیت و ام حبیبه ٢- ۴.١ مگ

(دئمه‌لی بو کاسئته قولاق وئره‌نده حاج سلیم مؤذنین اوردا اولماغین بیلمه‌ک اولور و ائله ده ایکینجی حیصصه ده گؤزل اوخشامالار ائشیده بیله‌رسیز)

حضرت قاسم (ع) روضه‌سی - ٩.٣ مگ (حاج صدیف بونو تزه‌لیکده اوخویوب دئمه‌لی قوجالیق چاغیندا)

بیر نئچه کاسئت الیمه گلیب کی افسوسلار اولسون اولارین اوخویانین بیلمیره م  آنجاق منه بئله گلیر اولارین اوخویانی سید غفور آدیندادیر، من اونو تانیمیرام و آنجاق گؤزل مداحی سی واردیر:

حضرت رقیه (س) ١ - سید غفور؟ - ٣.٧ مگ

حضرت رقیه (س) ٢ - سید غفور؟ - ۴.٠ مگ

اسراء اهل بیت در مجلس یزید١-سید غفور؟-٣.٩ مگ

اسراء اهل بیت در مجلس یزید٢-سید غفور؟-٣.٩ مگ

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ١- سید غفور؟ - ۴.١ مگ

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ٢- سید غفور؟ - ۴.٢ مگ

پس از کلیک بر روی نوحه مورد نظر در صفحه ای که باز می شود روی    کلیک کرده و در صفحه بعد روی لینکی که ارائه می شود جهت دانلود کلیک کنید.


بیوگرافی "حاج صدیف" مداح بزرگ ترک

 

"حاج صدیف در سال 1323 در یک خانواده کاملا حسینی در روستای «مجنده» از توابع مشکین شهر واقع در استان اردبیل دیده به جهان گشود از سن ده سالگی در محضر شیخ یوسف افقهی برای نوحه خوانی مشغول شد در این مدت مشوق ایشان پدر و مخصوص" مادرش بودند

مادر و پدر بزرگ ایشان نیز مدّاح بودند که پدر بزرگ ایشان ملا غفار غفاری نام داشت که یک مجاهد بود وبه دست اشرار تیر خورد و به شهادت رسید.

حاج صدیف در سن 12 سالگی در عرض یک سال پدر و مادرش را از دست داد نوحه خوانی را به طور جدی از دوازده سالگی در مشگین شهر در دسته طفلان آغاز کرد و در 15 سالگی در مسجد امیرالمومنین (ع) مشگین شهر با بزرگ سالان مشغول نوحه خوانی بود و در موقع حساس نوجوانی و شرایط بدی که با فوت شدن پدر و مادرش در خانواده ایجاد شده بود مشوقش برادرش بود.

به مرور زمان شناخته تر شد ودر اکثر شهرهای ایران مداحی کرد ایشان حضوری گسترده در جنگ تحمیلی داشتند و از جانبازان شیمیایی جنگ تحمیلی هستند"

 

متن بالا را از سایت www.sodeif.net آوردم که متاسفانه مدت زیادی این سایت غیر فعال است و فایل های صوتی موجود در این سایت را نتوانستم دانلود کنم. برای همین در این پست چند کاست خیلی مشهور از ایشان را قرار می دهم.

 

اگر به آثار حاج صدیف گوش فرا دهید به سبک خاص و جذاب ایشان در مداحی پی می برید. صدای گیرا و انتخاب اشعار حماسی از ویژگی های بارز مداحی ایشان است. «قضیه امان نامه» «مصیبت هنده» «مجلس ولید» «امّ حبیبه» «خطبه حضرت زینب در مجلی یزید»از جمله کاستهای ایشان می باشد و کمتر کسی را می شود پیدا کرد که کاستی از ایشان را گوش نداده باشد.

در مورد ایشان و اینکه چرا بایکوت شدند و چرا دیگر خبری از ایشان نشد و یک افول سریع در شهرت ایشان پیش آمد با اینکه هنوز هم مداحی می کنند –در کشورهای قفقاز آسیای میانه- همیشه سؤال هست؟؟ و مخصوصا" برای خود من که در اوایل دهه هفتاد گوش دادن به نوارهای ایشان بزرگترین لذت برای من بود ولی به یکبار دیگر خبری از صدیف و کاستهایش نشد!! من هنوز دلیل این افول را نیافتم. اما وقتی به کاستهای وی گوش می دهم حاشیه داشتن کارهای ایشان و درگیریش را با گروهی هایی به وضوح می توان یافت نمی دانم شاید ایشان هم دچار حاشیه شدند.

اما در هر صورتی آثار باقی مانده از ایشان به نوبه خود در ادبیات مرثیه و مداحی ترکی بی نظیرند و جایگاه ویژه‌ای دارند.

ایشان هنوز در قید حیات هستند و با اینکه پیر شدند اما صدایشان تا اندازه‌ای باقی مانده است و به مداحی –البته بیشتر در کشورهای قفقاز و آسیای میانه و روسیه برای مثال ایشان محرم 86 را در روسیه برای ترکان آذربایجانی آن کشور مداحی می کردند- ادامه می دهند. و ما آرزوی موفقیت و طول عمر برای جنابشان داریم.

v  اصطلاح جالب و پر معنی ایشان برای عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) از سخنهای ماندگار است: "حۆسئن دلی‌لری" –دیوانگان حسین- اصطلاحی است که وی برای عاشقان امام شهید بکار می برد.
طبقه بندی: عکس، دینی، مجموع مداحی و روضه ماه محرم، بانك صوتی مذهبی، امام حسین (ع)، حضرت فاطمه (س) ـ رباعیات، مداحی تركی صوتی،
برچسب ها: حاج صدیف خانمحمدی امان نامه حضرت عباس (ع) ١ - ٣.٩ مگ، حاج صدیف خان محمدی مصیبت هنده- حاج صدیف ١ - ٣.۴ مگ، حاج صدیف خان محمدی روضه اربعین، حاج صدیف خان محمدی امام حسین (ع) و حضرت زهرا(س)، حاج صدیف خان محمدی مجلس ولید و روضه حضرت عباس(ع)، حاج صدیف خان محمدی مجلس ولید و روضه اسراء اهل بیت و ام حبیبه، اسراء اهل بیت و ام حبیبه، حاج صدیف حضرت قاسم (ع) روضه‌سی، اج صدیف بونو تزه‌لیکده اوخویوب دئمه‌لی قوجالیق چاغیندا)، دانلود مداحی آذری (تركی )، دانلود كاستهای قدیمی حاج صدیف، دانلود روضه و مرثیه آذری (تركی )، دانلود نوارهای قدیمی حاج صدیف اردبیلی، زندگی نامه مداحان آذری، زندگی نامه حاج صدیف اردبیلی، عكس قدیمی حاج صدیف كلامی زنجانی حاج اصغر قدیمی، مداحی صوتی آذری، مداحی مخصوص ماه محرم آذری (تركی )، دانلود رایگان مداحی آذری (تركی )، دانلود مراسم كامل سوگواری آذری، دانلود مرثیه حاج صدیف، مداحی مخصوص ماه محرم، سوگواری ماه محرم، دانلود مداحی ماه محرم، مداحی محرم، دانلود رایگان مداحی، دانلود سینه زنی ماه محرم، دانلود رایگان نوحه، نوحه های ماه محرم، دانلود عزاداری ماه محرم، دانلود مراسم ایام ماه محرم، دانلود سبك های مداحی مداحان بزرگ، دانلود نوحه های روزهای ماه محرم، دانلود مداحی شبهای محرم ....، سنه زنی محرم، روضه های ماه محرم، دانلود روضه محرم، روضه و سینه زنی ماه محرم، دانلود مداحی، دانلود مداحی محرم 87، دانلود مداحی جدید، دانلود نوحه، دانلود سینه زنی، دانلود مداحی mp3، دانلود سینه زنی محرم 87، دانلود سینه زنی جدید، دانلود گلچین سینه زنی، دانلود، download maddahi، muharram،
دنبالک ها: منبع : اخشاما،
[ سه شنبه 24 آذر 1388 ] [ 03:42 ب.ظ ] [ سردار صفرزاده ]
درباره وبلاگ

موضوعات وب
نظر سنجی
 • نظر شما درمورد این وبلاگ چیست
 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
  امکانات وب
  Free Page Rank Tool فروشگاه

  لطفاً كمی صبر كنید ...

  فروشگاه اینترنتی

  پیشنهاد ما
  محصولات برتر
  محصولات جدید
  Copyright © All rights reserved.